Tafelset Beatrice op wielen, 2 stoelen - hout/metaal
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tafelset Beatrice met 2 stoelen, vervaardigd uit metaal en hout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25 |
| Opties | Opklapbaar |
| Aantal personen | 2 personen |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-SET-BT-201 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zilver |
| Breedte Product - cm | 84,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De multifunctionele tafelset Beatrice is een absolute meerwaarde voor jouw eetkamer of keuken. Zowel de tafel als de stoelen zijn plooibaar, zo kun je heel wat plaats besparen in huis! Bovendien is de tafel is uitgerust met handige mandjes om spullen op te bergen. Dankzij de wieltjes kun je de tafel ook makkelijk verplaatsen. Deze set bestaat uit een eettafel en 2 bijpassende stoelen.
De tafel meet 110 x 84 x 79,5 cm in open toestand.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar