Stijlvolle Spiro salontafel: Zwart marmeren blad, 80x40cm
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Stijlvolle Spiro salontafel: Zwart marmeren blad, 80x40cm
€ 150,60
€ 251,00
Kleur
Veilig betalen
Maak kennis met de Spiro ronde salontafel: strak zwart marmeren blad Izmir melamine, stevig mat zwart ruw gepoedercoat stalen onderstel. 80x40 cm - stijlvol en duurzaam.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000098861 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De ronde salontafel Spiro is de perfecte aanvulling op uw woonkamer! Het bovenblad is gemaakt van zwart marmer en straalt weelde en verfijning uit. Met afmetingen 80x40 cm biedt deze salontafel voldoende ruimte voor afstandbedieningen, tijdschiften en andere spullen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's