Stapel telspel
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Stapel telspel
€ 11,40
€ 57,00
Veilig betalen
Dit spel leert je kindje o.a. tellen, stapelen en kleuren herkennen. Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.9583 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITKJH851 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 11,00 cm |
| Lengte Product - cm | 12,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 43,00 cm |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Leer tellen, rekenen, sorteren, stapelen, insteken en kleuren rangschikken met dit mooie educatieve steekspel. Traint de motoriek en de kleur- en vormherkenning van kinderen.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's