Telraam Olifant
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Telraam Olifant
€ 13,80
€ 69,00
Veilig betalen
Houten spelbord in de vorm van een olifant, met telraam, magnetisch bord en krijtbord. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.0167 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITKF087 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 26,50 cm |
| Lengte Product - cm | 37,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 26,50 cm |
| Aantal pakketten | 1 |
Houten speelbord met meerdere functies. Magnetisch aan de ene zijde en een krijtbord aan de andere zijde in de vorm van een olifant, 17-delig.
Dit magneetbord in de vorm van een olifant heeft meerdere functies. Leer rekenen met behulp van de magnetische cijfers of schrijf op het krijtbord aan de andere zijde. De bovenzijde is voorzien van een telraam, om te helpen bij het oplossen van de sommen. Vanaf 3 jaar.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's