Slaapbank Caix - 198x95x87 cm - verstelbaar - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Slaapbank Caix - 198x95x87 cm - verstelbaar - beige
€ 495,00
€ 809,00
Veilig betalen
Maak kennis met de strakke Caix slaapbank met klikmechanisme, gedeelde rugleuning en stijlvolle verticale stiksels. Transformeer je ruimte moeiteloos!
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | ACT0000102827 |
| Gewicht in kg per stuk | 48 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Nee |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 2.5 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 60 |
| Zithoogte | 41 |
| Zitbreedte | 198 |
| Type bank | Slaapbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Lengte Product - cm | 198,00 cm |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
De Caix slaapbank in Basel stof beige met een mat zwart gepoedercoat stalen onderstel is de ultieme combinatie van stijl en functionaliteit. Met een klikmechanisme verandert hij eenvoudig van een comfortabele bank in een knus bed voor overnachtende gasten. De gedeelde rugleuning maakt meerdere ligposities mogelijk, terwijl de verticale stiksels een vleugje verfijning toevoegen aan elke kamer. Met 198x95x87 cm is deze slaapbank perfect voor kleine ruimtes of als stijlvolle toevoeging aan elke woonkamer. Upgrade je huis vandaag nog met de Caix slaapbank!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's