Set Vissen & Grillen
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set Vissen & Grillen
€ 11,40
€ 57,00
Veilig betalen
Set om te leren vissen en grillen, gemaakt uit MDF, juniperhout en multiplex. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.6333 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITY174 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 3,00 cm |
| Lengte Product - cm | 23,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 25,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Multiplex, MDF Multiplex is een plaatmateriaal dat bestaat uit drie of meer lagen fineer., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Een leerzame set waar je leert vissen uit de visvijver. Zodra je beet hebt, kun je jouw visje klaarmaken om er eten van te maken. Met de set leert jouw kindje zijn of haar fijne motoriek te verbeteren.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's