Set van bedlades Ponte - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van twee bedlades Ponte uit spaanplaat met afwerking in zwarte melamine. Elke lade meet 93x50x20cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14 |
| Opties | Met wielen |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3130TIRO |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 50,70 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 21,70 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Minimalistische stijl met maximale impact, dat is de collectie Ponte. Deze lades zijn gemaakt uit spaanplaat, afgewerkt met melamine in zwart. Met deze lades creëer je meer opbergruimte onder het bed voor bijvoorbeeld kussens of bedlinnen. Dankzij de wieltjes rollen de lades makkelijk onder het bed. De lades zijn geschikt voor de bedden Ponte 140x190cm en 160x200cm. De lades zijn ook beschikbaar in hoogglans wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot