Eetkamerstoel Maletto-grijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Maletto-grijs
€ 134,10
€ 149,00
Veilig betalen
Eetkamerstoel Maletto met een grijze microfiber kunstlederen bekleding en metalen poten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45.5 |
| Zithoogte | 45.5 |
| Zitdiepte | 42 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9612-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 46,00 cm |
| Lengte Product - cm | 68,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal, Microfiber Microvezel is een synthetisch materiaal bestaande uit vezels van polyester en polyamide, met een dikte van hoogstens 10 µm., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Maletto is met zijn trendy grijze microfiber kunstlederen bekleding en ruitjespatroon een echte eyecatcher in uw eetkamer. Dineer in stijl met eetkamerstoel Maletto! Combineer met andere kleuren en geef zo een persoonlijke toets aan uw eetkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's