Eetkamerstoel Burki - lichtgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Burki in lichtgrijs, gemaakt uit PU en schuim, met een metalen frame en poten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.125 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 48 |
| Zithoogte | 48 |
| Zitdiepte | 41 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | PO-DC-1002-LGR |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 61,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PU, Schuim, Metaal PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze eetkamerstoel Burki in lichtgrijs zorgt voor een warme gloed in je woon- of eetkamer. De stoel past in een zachte, moderne interieuromgeving en is gemakkelijk te combineren met hout en metaalkleuren. De stoel zelf is opgebouwd uit een donkerkleurig metalen frame en een zitting in PU en schuim. De stoel is ook beschikbaar in cognac- en bruintinten.
Afmetingen:
Buitenafmetingen: B 48 x D 61,5 x H 82,5 cm
Zithoogte: 48 cm
Rughoogte: 38,5 cm
Breedte zitting: 48 cm
Diepte zitting: 41 cm
Hoogte poten: 44 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar