Set van 3 salontafels Cornius - witte eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van 3 salontafels, voorzien van 2 kleine vierkante salontafels en 1 grote rechthoekige salontafel. Gemaakt uit massief eikenhout afgewerkt met witte eiken fineer.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36 |
| Hout/look | Eik |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Maatvoering | 60 x 120cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 3 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000062865 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Fineer, Hout Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Cornius salontafelset is een schoolvoorbeeld van een perfecte samensmelting van design en functionaliteit. Afhankelijk van uw wens, kan deze salontafelset ruimte besparen of juist vergroten. Je kan gemakkelijk de kleine salontafels onder de grote salontafel verbergen, maar ook eruit halen om apart te gebruiken.
Deze set van 3 salontafels is gemaakt uit massief eikenhout afgewerkt met witte eiken fineer. De afmetingen van de grote salontafel is: L: 120 cm, B: 60 cm en H: 50 cm. De kleine tafels meten 56 cm op 51 cm en zijn 44 cm hoog.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob