Eetkamerstoel Mirano-grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Mirano heeft een grijze microfiber kunstlederen bekleding en zwarte metalen poten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 37.5 |
| Zithoogte | 48 |
| Zitdiepte | 43 |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9611-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 57,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 83,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal, Microfiber Microvezel is een synthetisch materiaal bestaande uit vezels van polyester en polyamide, met een dikte van hoogstens 10 µm., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Mirano past met zijn trendy ontwerp in bijna elk hedendaags interieur. Het zitkussen zorgt voor extra zitcomfort. Fan van de stoel maar niet van de kleur? Geen probleem want deze stoel is verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen dus er is voor ieder wat wils!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau