Eetkamerstoel Merlino - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Zwarte eetkamerstoel Merlino, met hedendaagse uitstraling. Gemaakt uit eco-leder, staal en schuim.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9616-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 96,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Schuim, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Merlino-stoel heeft een hedendaagse uitstraling en past perfect in elke eetkamer. De structuur van de stoel bestaat uit eco-leder en staal en de voering uit schuim.
Bovendien is de stoel beschikbaar in verschillende kleuren: cappuccino, zwart, wit en grijs.
Laat je verleiden door de perfecte mix van elegantie en comfort!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau