Set van 2 salontafels Nicola met blad uit keramiek - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafelset Nicola met tafelblad uit keramiek en matzwart frame.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.9 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000020493 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 69,00 cm |
| Lengte Product - cm | 115,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
Op zoek naar een originele salontafel voor in je woonkamer? De Nicola salontafelset bestaat uit een grote salontafel en een kleinere tafel die je eroverheen kunt schuiven. Op die manier creëer je een stijlvol geheel met 2 niveaus om drankjes, tijdschriften enzovoort op te plaatsen. De tafeltjes hebben een zwart blad uit keramiek en een robuust frame uit matzwart gepoedercoat metaal.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob