Eetkamerstoel Patricia - crème
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Patricia met een crèmekleurige bekleding uit Monza-stof en poten uit zwart gepoedercoat metaal. Met ritssluiting.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 48 |
| Zitdiepte | 44 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000098232 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 59,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Patricia beschikt over een crèmekleurige bekleding uit Monza-stof en poten uit zwart gepoedercoat metaal. Door zijn neutrale kleur en aangename zitvorm kun je met deze stoel zo goed als elk interieur vervolledigen. Naast eetkamerstoel kan deze stoel ook perfect dienstdoen als stoel voor in de slaapkamer, bijvoorbeeld voor aan een make-uptafel. Eetkamerstoel Patricia is ook in een grijze uitvoering beschikbaar.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob