Eetkamerstoel Kana - oker
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Kana - oker
€ 187,20
€ 208,00
Veilig betalen
Eetkamerstoel Kana in okergele geruite veloursstof, met onderstel en armleuningen in zwart staal.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 49 |
| Zitdiepte | 39 |
| Hoogte armleuning | 68 |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | PF4024-V560 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Geel |
| Breedte Product - cm | 57,00 cm |
| Lengte Product - cm | 61,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 89,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Kana combineert verschillende vormen op een harmonieuze manier. De hoekige armleuningen zorgen voor de niet alledaagse look, terwijl de zitting en rugleuning vervaardigd werden uit een comfortabele okergele veloursstof. De poten op hun beurt zijn gemaakt uit zwart staal. De stoel is dan ook geschikt voor urenlang tafelen in een vintage decor!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's