Set van 2 barstoelen Berga - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van 2 zwarte barstoelen Berga, voet: verchroomd staal, bekleding: kunstleer.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Maximum hoogte cm | 102 |
| Minimum hoogte cm | 82 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO5512-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 57,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, PU Schuim, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Polyurethaanschuim is een zacht en flexibel materiaal dat gemakkelijk in te drukken is., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak jullie aperitiefmomenten nog aangenamer met de zwarte barstoelen Berga. Je kan deze barkrukken verstellen in hoogte (82>102,5cm) en 360° draaien. Dit model is ook verkrijgbaar in andere kleuren.
Kenmerken van deze barkruk:
- voet: verchroomd staal
- vulling: PU-schuim
- bekleding: kunstleer
Daarnaast is deze barstoel niet alleen heel comfortabel, maar ook duurzaam en onderhoudsvriendelijk.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau