Salontafel Wilke 2 lades en 2 open vakken-geborstelde eik/matzwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Wilke is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in geborstelde eikdecor en matzwart. De salontafel bestaat uit 2 lades en 2 open vakken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26.8 |
| Opties | Met lades, Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB378664 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 50,10 cm |
| Lengte Product - cm | 106,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,20 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Kunststof, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
Salontafel Wilke creëert een industriële sfeer met zijn ruw ogende geborstelde eikdecor en het strakke matzwart. Deze salontafel bestaat uit 2 lades voor het opbergen van afstandsbedieningen, onderzetters, tafeldecoratie en 2 open vakken waarin u uw tv-magazines kwijt kunt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA