Salontafel Ares 108x65 melamine - bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Moderne salontafel Ares uit spaanplaat, afgewerkt met melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM8394 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 65,00 cm |
| Lengte Product - cm | 108,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 33,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De meubelen van de Ares-collectie bekoren elke liefhebber van een modern interieur dat ook gezelligheid uitstraalt. Alle meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en werden afgewerkt met melamine.
Deze salontafel vormt het centrale element van jouw woonkamer. Ze biedt je voldoende plaats voor al jouw drankjes en decoratie. Ook onderaan kan je bv. afstandsbedieningen en tijdschriften netjes kwijt op het plateau.
Woonkamer Ares wordt verder aangevuld met een eettafel, een vitrinekast, een dressoir, een buffetkast en een tv-meubel. Ontdek alle meubelen op onze site en kies jouw favoriete meubelen die niet mogen ontbreken in jouw woonkamer!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman