Salontafel Albérique 1 open vak en 1 opbergvak aan de zijkant-Beton/matzwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Albérique heeft een frame uit zwartgelakte gemelamineerde spaanplaat uit gerecycleerd hout en zwartgelakt metaal. Het blad is uit gemelamineerde spaanplaat uit gerecycleerd hout met betonlook. De salontafel bestaat uit een open vak onder het tafelblad en een opbergvak aan de zijkant.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.6 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9000.630798 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het strakke zwarte frame gecombineerd met het betonlook blad maken dat salontafel Albérique gemakkelijk zijn plaats zal vinden in elke industriële woonkamer. In het vak onder het tafelblad is er plaats voor uw afstandsbedieningen, boeken en tv-magazines. In het handige zijvak kunt u nog meer tijdschriften kwijt. Versier het tafelblad met de juiste decoratie en maak de look af. Bekijk de volledige Albérique-collectie op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome