Salontafel Adil 136cm - lichte eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ovalen salontafel Adil, gemaakt uit spaanplaat en zwarte poten. Afwerking in eikfineer.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15 |
| Hout/look | Eik |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.629730 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 136,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Fineer, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de salontafel Adil maak je een haast onuitwisbare indruk bij je gasten. Dit opvallende ovalen tafeltje uit spaanplaat combineert een warm, zacht eikfineer met een solide zwart frame in metaal. Op die manier haal je een meubel in huis dat zowel in een modern als eerder industrieel interieur past. Een echte aanrader!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome