Romano Driehoekige Salontafel Set
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Romano Driehoekige Salontafel Set
€ 399,00
€ 439,00
Veilig betalen
Elegante driehoekige salontafelset met keramisch travertin blad. Geraffineerd en veelzijdig voor moderne en klassieke interieurs.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Driehoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-4563-88 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Beige |
| Breedte Product - cm | 43,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Keramiek Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De salontafelset/2 Romano driehoekig/keramiek travertin is een must-have voor elke stijlvolle woonkamer. De elegante driehoekige vorm en het luxe keramische blad met travertin-look maken deze tafels perfect voor zowel moderne als klassieke interieurs. Gemaakt met een stevig houten frame zijn deze tafels niet alleen stijlvol maar ook functioneel. Of je nu geniet van een gezellig avondje thuis of een bijeenkomst met vrienden organiseert, deze salontafelset is perfect voor elke gelegenheid. Voeg een vleugje verfijning toe aan je woonruimte met de salontafelset/2 Romano driehoekig/keramisch travertin.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's