Parasol Austin - Ø300cm - kantelbaar - hout - taupe
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Parasol Austin - Ø300cm - kantelbaar - hout - taupe
€ 189,00
€ 292,00
Kleur
Veilig betalen
Bescherm jezelf tegen de zon in stijl met onze Austin Parasol. Voorzien van kantelfunctie en stevige houten paal voor overal schaduw.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.7 |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN7701153 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Taupe |
| Breedte Product - cm | 300,00 cm |
| Lengte Product - cm | 300,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 265,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout, Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Austin Parasol in taupe is een must-have voor elke buitenruimte. Met een kantelfunctie, een stevige houten paal en een royale diameter van 300 cm biedt deze parasol voldoende schaduw en bescherming tegen de zon. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals staal, polyester en hout, is deze parasol duurzaam en gemaakt om lang mee te gaan. Of je nu luiert in de tuin of een barbecue in de achtertuin houdt, de Austin Parasol houdt je de hele dag koel en comfortabel. Verfraai je buitenruimte met deze stijlvolle en functionele parasol.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's