Opvouwbare bedbodem met zitkussen voor hoogslaper Graham 90x200cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Opvouwbare bedbodem met zitkussen, geschikt voor hoogslaper Graham. Beschikt over een lengte van 200 cm op een breedte van 90 cm.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28.84 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Ja |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Opklapbaar |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Logeerbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geperforeerde bodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM5011 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 91,90 cm |
| Lengte Product - cm | 201,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 0,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze opvouwbare bedbodem is geschikt voor het onderste deel van de hoogslaper Graham. Door deze bedbodem creëer je gemakkelijk een zetel waar je op kunt zitten. Je kunt de bodem ook uitklappen tot een bed, waar je vervolgens dan op kan liggen. De bedbodem meet 90 cm breed op 200 cm lang.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Trasman