Ontspanner voor terrasverwarmer met moer-aansluiting
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ontspanner voor terrasverwarmer met moer-aansluiting
€ 33,00
€ 55,00
Veilig betalen
Ontspanner met moer-aansluiting, 37 mbar, te gebruiken met propaangas.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2 |
| Merk | Galico |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GATV002 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 30,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 3,00 cm |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Drukteregelaar met moer-aansluiting (buitendraad), 37 mbar. Inclusief gasslang van 150 cm lang en 2 sluitringen. Te gebruiken met propaangas.
Mogelijke toepassingen:
- terrasverwarmer
- gasbarbecue
- grillplaat
- buitenfornuis
- gasstraler
- gaskanon
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Galico
Met een product van het merk Galico ben je verzekerd van kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs. Al decennialang staat Galico garant voor een ruime selectie artikelen voor in en rond het huis. Neem een kijkje naar onze selectie en maak je keuze.
Bekijk alle producten van Galico ->
Productvragen
Close in
's