Niervormige Fossil Salontafel Set van 2 - Zwart Keramisch Bovenblad
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Niervormige Fossil Salontafel Set van 2 - Zwart Keramisch Bovenblad
€ 349,00
Veilig betalen
Elegante niervormige salontafelset met luxe keramische bladen. Geraffineerde uitstraling, veelzijdig en functioneel. Ideaal voor moderne en klassieke interieurs.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Organisch |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-5600-86 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 91,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
Voeg een vleugje verfijning toe aan je leefruimte met deze elegante salontafelset. Het minimalistische frame in combinatie met het luxe keramische blad met een natuurstenen uitstraling zorgt voor een stijlvolle en moderne esthetiek. Deze niervormige tafels passen perfect in elke interieurstijl en zijn niet alleen mooi maar ook veelzijdig en functioneel. Upgrade vandaag nog je interieur met deze prachtige set.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's