Muurstickers Mickey Mouse & Friends Dry Erase
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Muurstickers Mickey Mouse & Friends Dry Erase
€ 11,00
€ 55,00
Veilig betalen
Muurstickerset van Mickey, Goofy, Donald & Pluto, inclusief 4 beschrijfbare tekstballonnetjes.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | RMK3579SCS |
| Gewicht in kg per stuk | 0.1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Voor buiten | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Merk | RoomMates |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Vinyl Vinyl is een zachte kunststof dat gebruikt wordt om vloerbekleding en meubels mee te vervaardigen. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 0,10 cm |
| Lengte Product - cm | 92,00 cm |
| Breedte Product - cm | 44,10 cm |
Mickey, Goofy, Donald en Pluto vrolijken niet alleen jouw kamer op, ze geven je ook de kans je creativiteit de vrije loop te laten! De 4 tekstballonnetjes zijn namelijk beschrijfbaar. Waaraan denk jij dat deze 4 vrienden denken?
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over RoomMates
RoomMates is een gevestigde waarde op het gebied van muurdecoratie voor baby- en kinderkamers. Alle muurstickers zijn verkrijgbaar voor een zachte prijs, zijn gemakkelijk aan te brengen en even gemakkelijk opnieuw te verwijderen. Ideaal om de kinderkamer van een nieuwe look te voorzien zonder grote uitgaven!
Bekijk alle producten van RoomMates ->
Productvragen
Close in
's