Muursticker Galaxy Unicorn
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Muursticker Galaxy Unicorn
€ 16,60
€ 83,00
Veilig betalen
Grote glittersticker Galaxy Unicorn met aquarel-effect.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | RMK3845GM |
| Gewicht in kg per stuk | 0.5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Voor buiten | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Merk | RoomMates |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Vinyl Vinyl is een zachte kunststof dat gebruikt wordt om vloerbekleding en meubels mee te vervaardigen. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 0,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,70 cm |
| Breedte Product - cm | 25,40 cm |
Voeg een vleugje magie toe aan de baby- of kinderkamer met deze grote glittersticker met aquarel-effect. Deze set bestaat uit 17 stickers in totaal waarmee je een grote eenhoorn vormt waarrond je de regenbogen, wolken en edelstenen kan aanbrengen. De volledige hoogte van de sticker is 76 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over RoomMates
RoomMates is een gevestigde waarde op het gebied van muurdecoratie voor baby- en kinderkamers. Alle muurstickers zijn verkrijgbaar voor een zachte prijs, zijn gemakkelijk aan te brengen en even gemakkelijk opnieuw te verwijderen. Ideaal om de kinderkamer van een nieuwe look te voorzien zonder grote uitgaven!
Bekijk alle producten van RoomMates ->
Productvragen
Close in
's