Maya Teak Nier Salontafel 110cm - Massief Teak Espresso
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Maya Teak Nier Salontafel 110cm - Massief Teak Espresso
€ 349,00
€ 437,00
Veilig betalen
Hoogwaardige teakhouten salontafel met golfpatroon poten en uniek ontwerp. Perfecte aanvulling op de Maya Teak serie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Organisch |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2667-19R |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 68,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Maya Teak salontafel is een prachtig meubelstuk dat een vleugje elegantie toevoegt aan elke woonkamer. Het niervormige ontwerp en de unieke poten met golfpatroon maken van deze tafel een opvallend stuk. Gemaakt van massief teakhout met een donkere espresso-afwerking is deze tafel niet alleen mooi, maar ook duurzaam en gaat hij lang mee. De karakteristieke patronen op het tafelblad voegen een vleugje verfijning toe aan het ontwerp. Deze salontafel, die deel uitmaakt van de Maya Teak-serie, is de perfecte aanvulling voor elk modern of traditioneel huis. Voeg een vleugje stijl toe aan je leefruimte met de Maya Teak salontafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's