Krukje Alfie - 35x35x45 cm - massief dennenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Krukje Alfie - 35x35x45 cm - massief dennenhout
€ 63,95
€ 95,00
Veilig betalen
Krukje Alfie 80x35x45cm uit massief dennenhout met een zitting in papieren vlechtwerk.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 35 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 35 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Krukje |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Rotan |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108045 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Alfie kruk is een stijlvol en veelzijdig meubelstuk dat een vleugje elegantie toevoegt aan elke kamer. Gemaakt van gebroken wit papieren vlechtwerk en een basis van gelakt grenenhout, is deze kruk niet alleen mooi maar ook duurzaam en stevig. Met zijn afmetingen van 35x35x45 cm is hij perfect als extra zitplaats of als decoratief accent. Door de neutrale kleur en het klassieke ontwerp past hij in elke interieurstijl. Upgrade je huis met de Alfie kruk en geniet nog jaren van zijn comfort en stijl.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's