Glanzende kroonluchter | Metalen behuizing | 65x15cm | Platina

Kleur

🏷️ Stapelkorting: meer kopen = meer korting!

De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.

Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.

Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.

  • 10% korting vanaf 2 meubels
  • 15% korting vanaf 3 meubels
  • 20% korting vanaf 4 meubels
De Sheen kroonluchter heeft een slanke platinakleurige metalen behuizing met verstelbare hoogte. De kroonluchter heeft drie contactdozen voor lampen van maximaal 40W en een IP20-classificatie voor gebruik binnenshuis. Lees meer

Veilig betalen

bancontact visa mastercard american express sofort apple pay paypal alma

Productinformatie

Soft Close Nee
Montage vereist Nee
Matrasbodem inbegrepen Nee
Lade(s) inbegrepen Nee
Matras inbegrepen Nee
lichtbron inbegrepen Nee
Merk Emob
Te bestellen per [x] stuks 1
SKU-Emob AG521SHN3312
EAN 8681875554618
Garantie 2 jaar fabrieksgarantie
Materiaal Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud.
Hoogte Product - cm 111,00 cm
Lengte Product - cm 65,00 cm
Breedte Product - cm 15,00 cm
Kleur Zwart
Aantal pakketten 1
Totaal Gewicht kg 2.746
De Sheen Chandelier is een prachtige kroonluchter die in elke ruimte een statement maakt. Met zijn elegante ontwerp en hoogwaardige constructie is deze kroonluchter de perfecte aanvulling om de sfeer van je huis of kantoor te verhogen. Een van de belangrijkste kenmerken van de kroonluchter Sheen is zijn perfecte afmeting van 65 x 15 cm, waardoor hij geschikt is voor verschillende kamergroottes en plafondhoogtes. De kroonluchter heeft een indrukwekkende hoogte van 111 cm en voegt een vleugje grandeur toe aan elke kamer. De kroonluchter heeft ook een diameter en hoogte van 15 cm, waardoor hij een evenwichtige esthetiek heeft die het hele ontwerp aanvult. Dankzij de verstelbare hoogte kun je de kroonluchter zo plaatsen dat hij voldoet aan je specifieke verlichtingsbehoeften en -voorkeuren. Of je nu een gezellige sfeer wilt creëren of een groter gebied wilt verlichten, de Sheen Chandelier geeft je de flexibiliteit om de perfecte lichtopstelling te bereiken.Met drie stopcontacten van het type E27 is de Sheen Chandelier geschikt voor gloeilampen met een maximaal wattage van 40W elk. Dit zorgt voor voldoende helderheid in de kamer en creëert een warme en uitnodigende sfeer. De compatibiliteit met E27 lampen geeft je ook de vrijheid om te kiezen uit een breed scala aan lampopties, waaronder LED of gloeilamp, passend bij je persoonlijke stijl en energiezuinige voorkeuren.Wat betreft veiligheid is de Sheen Chandelier gebouwd met een IP20 code. Dit betekent dat hij beschermd is tegen vaste voorwerpen groter dan 12,5 mm, zodat je gerust kunt zijn dat hij bestand is tegen dagelijks gebruik. De platinakleur van de Sheen Chandelier voegt een vleugje elegantie en verfijning toe aan elke ruimte en past moeiteloos bij verschillende interieurstijlen. Wanneer je kiest voor de Sheen Chandelier, breng je niet alleen prachtige verlichting in je ruimte, maar geniet je ook van de voordelen van een goed gemaakte en duurzame verlichtingsarmatuur. De metalen behuizing garandeert een lange levensduur, waardoor het een verstandige investering is die de tand des tijds zal doorstaan. Dankzij de verstelbare hoogte kun je de kroonluchter aanpassen aan verschillende ruimtes of plafondhoogtes, zodat je over maximale veelzijdigheid beschikt.Concluderend is de Sheen kroonluchter het toppunt van elegantie en functionaliteit. Met zijn metalen behuizing, verstelbare hoogte en compatibiliteit met verschillende lampopties biedt deze kroonluchter zowel stijl als functionaliteit. Verlicht je ruimte met de Sheen Chandelier en laat de platinakleur en het fascinerende ontwerp de sfeer van je huis of appartement verbeteren.

Bekijk meer

Merkeninformatie

Over Emob

Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.

Productvragen

Geen vragen

Dit vind je misschien ook leuk

Lengte: 35 cm
Hoogte: 180 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Hanglamp Smirna getrapt-Artic zwart
149,00
Lengte: 150 cm
Hoogte: 25 cm
Breedte/diepte: 130 cm
Hanglamp Cone 4 lampenkappen - zwart/bruin
Lengte: 150 cm
Hoogte: 25 cm
Breedte/diepte: 25 cm
Hanglamp Cone 1 lampenkap - zwart/bruin
Lengte: 49 cm
Hoogte: 100 cm
Breedte/diepte: 49 cm
Metalen kroonluchter Noor | Houten voetstuk | 49cm Dia | 100cm H | Zwart
Lengte: 50 cm
Hoogte: 111 cm
Breedte/diepte: 50 cm
Opviq Kroonluchter | 50cm Diameter | 111cm Hoogte | Vintage Kleur
Lengte: 37 cm
Hoogte: 111 cm
Breedte/diepte: 37 cm
Opviq Kroonluchter | Metalen Behuizing | 37 cm Diameter | In Hoogte Verstelbaar | Zwart Koper
Lengte: 150 cm
Hoogte: 25 cm
Breedte/diepte: 118 cm
Hanglamp Straight 3 kappen
229,00
Lengte: 80 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 80 cm
Hanglamp Torge Ø80cm
299,00
Lengte: 150 cm
Hoogte: 32 cm
Breedte/diepte: 135 cm
Hanglamp Punch 3xØ32
289,00
Lengte: 35 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Hanglamp Punch 5xØ15
289,00
Lengte: 110 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 25 cm
Hanglamp Punch 3xØ25
229,00
Lengte: 70 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 70 cm
Hanglamp Punch Ø70
459,00