Koffer Nelis met gestoffeerde zitting - rustiek bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Bankje |
| Materiaal onderstel | MDF |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LSC80BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Kunstleer, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Als opbergpoef in de woonkamer, aan het uiteinde van je bed of als schoenenbank in de hal, deze koffer biedt talloze mogelijkheden! De koffer heeft een zitting uit kunstleer en is gemaakt van rustiek bruin spaanplaat en zwart staal. Dankzij z'n robuuste uitstraling en prachtig gestoffeerde zitting voegt de koffer charme toe aan elke ruimte waarin je 'm plaatst. Belastbaar gewicht bank: 90 kg, belastbaar gewicht opbergruimte: 20 kg
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle