Instant grey 250 ml
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Instant grey 250 ml
€ 29,00
€ 58,00
Veilig betalen
Instant grey-product, om je bruine teak een grijze kleur te geven.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Merk | Gescova |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GE99409 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 4,50 cm |
| Lengte Product - cm | 9,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 23,00 cm |
| Materiaal | Kunststof Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit instant grey middel zorgt voor een prachtig grijze drijfhoutkleur binnen het uur na gebruik.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gescova
Al sinds 1977 voorziet Gescova ons van stijlvolle tuinmeubelen die gemaakt zijn van kwaliteitsvolle en luxueuze materialen. In het uitgebreide assortiment vind je alles om in je tuin een oase van rust te creëren: comfortabele loungesets en ligstoelen, tuintafels en -stoelen, salontafeltjes, parasols en nog zo veel meer. Overweeg je tuinmeubelen te kopen? Gescova stelt nooit teleur. Ontdek het aanbod aan toppers van Gescova hieronder!
Bekijk alle producten van Gescova ->
Productvragen
Close in
's