Houten doolhof Mickey Mouse
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Houten doolhof Mickey Mouse
€ 11,40
€ 57,00
Veilig betalen
Houten doolhof met Mickey Mouse-personages. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.6083 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITY033 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 4,80 cm |
| Lengte Product - cm | 28,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 28,60 cm |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Het houten labyrint is een uitdaging voor kinderen, die de Disney-personages moeten helpen om hun bestemming te bereiken door de weg logisch te plannen. Het stimuleert logisch en ruimtelijk denken en fijne motoriek.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's