Hoofdeinde met opbergruimte Keith 162cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoofdbord met opbergruimte, geschikt voor tweepersoonsbedden van 140x200 en 160x200. Gemaakt uit spaanplaat in wit en lichte eik decor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.32 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Accessoire |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1645 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 23,00 cm |
| Lengte Product - cm | 162,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 100,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het Keith hoofdbord met opbergruimte is praktisch dankzij haar talloze opbergmogelijkheden. Aan beide zijkanten beschikt dit hoofdbord over twee legplanken. Deze zijn perfect om boeken, tijdschriften, laders of een wekker op te plaatsen. Daarnaast is dit hoofdbord ook uitgerust met drie open compartimenten bovenaan. Je kan ook de bovenkant van het hoofdbord gebruiken om decoratie op te plaatsen zoals plantjes of een nachtlamp. Het volledige meubel is uit spaanplaat gemaakt met een afwerking in wit en lichte eik decor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman