Hanglamp Patchwork Aqua
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Bink Bedding |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BB108605 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Hoogte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Kleur | Blauw |
| Aantal pakketten | 1 |
Blauwe hanglamp met patchwork motief. Voorzien van een pendel om deze aan het plafond te bevestigen. Deze hanglamp heeft een doorsnede van ongeveer 35 cm en beschikt over een metalen kader. De hoes is volledig uit katoen vervaardigd. Bij elke hanglamp past er ook een dekbedovertrek in dezelfde stijl. Deze leuke en stevige hanglamp is ideaal voor iedere kinderkamer. Let wel, de lamp wordt niet meegeleverd.