Hanglamp Cocoon - 120x40x150cm - 7 lampen - glas
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hanglamp Cocoon - 120x40x150cm - 7 lampen - glas
€ 549,00
€ 579,00
Veilig betalen
Hanglamp Cocoon 120x40x150cm met zeven individueel in hoogte verstelbare glazen kappen in amber, koper en chroom. LED-lichtbron aanbevolen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7692-44 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Glas |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Kleur | Transparant |
| Aantal pakketten | 1 |
De hanglamp Cocoon in zwart is een prachtige toevoeging aan elke kamer. Gemaakt van metaal met zeven glazen kappen in amber, koper en chroom is deze lamp een echte blikvanger. De kappen zijn afzonderlijk in hoogte verstelbaar tot 150 cm, zodat je voor elke ruimte de perfecte verlichting kunt creëren. Het wordt aanbevolen om LED-lichtbronnen te gebruiken voor maximale energie-efficiëntie. Upgrade je ruimte vandaag nog met deze stijlvolle en veelzijdige hanglamp!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's