Hanglamp Kori rond
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hanglamp Kori met ronde, metalen kappen (3 x ⌀26 cm). Lichtbronnen niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.6 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8103-56 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Breedte Product - cm | 128,00 cm |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een warme sfeer in de eetkamer met deze Kori lamp. De hanglamp bestaat uit 3 ronde kappen met een diameter van 26 cm en een burned finish (zwart/bruin). Door de gaatjes in de metalen kappen zijn de lichtbronnen subtiel zichtbaar. Deze unieke lamp is bovendien volledig met de hand gemaakt. Elke kap is apart verstelbaar in hoogte tot 150 cm. De plafondplaat van de lamp meet 110 bij 8 cm en is 2,5 cm dik.
- Fittingen: E27
- Max. vermogen: 60 W
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob