Geometrische bloksorteerder 4stuks

Stapelkorting:
meer kopen = meer korting!
De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.
Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.
Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.
- 10% korting vanaf 2 meubels
- 15% korting vanaf 3 meubels
- 20% korting vanaf 4 meubels
Geometrische bloksorteerder, gemaakt uit multiplex en MDF. Geschikt voor kinderen vanaf 1,5 jaar.

Veilig betalen
Productinformatie
Merk | Be_Imex |
Te bestellen per [x] stuks | 1 |
SKU-Emob | BITL905 |
EAN | 6972633370239 |
Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
Kleur | Multicolor |
Stijl | Modern |
Materiaal | Multiplex, MDF Multiplex is een plaatmateriaal dat bestaat uit drie of meer lagen fineer., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
Aantal pakketten | 1 |
Totaal Gewicht kg | 0.7083 |
Deze geometrische sorteerder is perfect om kleuren en vormen te leren kennen, te tellen en na verloop van tijd te herkennen. Afhankelijk van het aantal gaten moeten op elk van de vijf handgrepen een passende vorm worden geplaatst. Op de basis zijn bovendien 4 figuren geschilderd waarmee het kind Engels kan spellen.