Ferro Hoge Kapstok met 12 Haken - Antiek Brons.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ferro Hoge Kapstok met 12 Haken - Antiek Brons.
€ 159,00
€ 181,00
Veilig betalen
Verfraai je huis met de stijlvolle en functionele Ferro kapstok in antiek brons. 12 haken bieden voldoende ruimte voor al je jassen en accessoires, terwijl de ambachtelijke afwerking een vleugje elegantie toevoegt aan elke kamer. Perfect om een vleugje verfijning toe te voegen aan je interieur.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | ZZ-3288-30 |
| Gewicht in kg per stuk | 12 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Brons |
| Materiaal | Hout, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Stijl | Modern |
De Kapstok Ferro hoog 12 haken in Antiek brons is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke kamer. Gemaakt met een ambachtelijke ferro afwerking, heeft deze kapstok een unieke 3D textuur die een vleugje elegantie toevoegt aan elk interieur. Met twaalf haken en een stang in antiek messing biedt deze kapstok voldoende opbergruimte voor jassen, hoeden en meer. Deze kapstok, die deel uitmaakt van de 'ferro' serie, maakt zeker een statement in je huis. Verfraai je ruimte vandaag nog met de kapstok Ferro hoog 12 haken in antiek brons.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's