Eettafel Hennie Ø120x76,4cm - wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Hennie Ø120x76,4cm - wilde eik
€ 509,00
€ 857,00
Veilig betalen
Ronde eettafel Hennie, wild eikenfineer, stalen kruisvoet, Ø120x76,4 cm. Stijlvol en duurzaam voor elke ruimte.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38.1 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000022147 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,40 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De ronde eettafel Hennie is een prachtige aanwinst voor elke eetkamer. Met een blad van geolied wild eikenfineer en een kruisvoet van matzwart ruw gepoedercoat staal straalt deze tafel verfijning en stijl uit. Met een afmeting van Ø120x76,4 cm biedt hij voldoende ruimte voor maaltijden met familie en vrienden. De hoogwaardige materialen en het vakmanschap garanderen duurzaamheid en een lange levensduur, waardoor het een praktische en aantrekkelijke keuze voor je huis is. Verbeter je eetervaring met de ronde eettafel Hennie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's