Eetkamerstoel Suzanna-donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Suzanna-donkergrijs
€ 41,95
€ 64,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Suzanna heeft zwarte metalen poten en een bekleding in kunstleder.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 44.5 |
| Zithoogte | 47.5 |
| Zitdiepte | 39 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9025-8 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
De afgeronde hoeken van de zitting en de rugleuning van deze stoel geven een speelse toets aan uw eetkamer. Het trendy donkergrijs van de bekleding voorziet de ruimte van een stijlvol kleuraccent. Eetkamerstoel Suzanna vormt een echte meerwaarde voor uw eetkamer!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's