Eetkamerstoel Moon: Stof Spy Grey, Zwart Staal
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Moon: Stof Spy Grey, Zwart Staal
€ 154,80
€ 172,00
Veilig betalen
De Moon eetkamerstoel is voorzien van armleuningen uit Spy stof, mat zwart ruw polypropyleen, zwart gepoedercoat stalen onderstel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45 |
| Zithoogte | 46 |
| Zitdiepte | 42 |
| Hoogte armleuning | 22 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT22270-11 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 54,50 cm |
| Lengte Product - cm | 51,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ontdek met eetkamerstoel Moon het summum van functionaliteit en stijl. Deze in grijze stof gehulde stoel is voorzien van een ergonomische zit- en rugleuning voor ongekend comfort. Of je nu geniet van een uitgebreid diner met vrienden of simpelweg een boek leest aan de eettafel, deze stoel maakt elke ervaring aangenamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's