Eetkamerstoel Middlefart | 55 x 44 x 86 cm | Bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Middlefart | 55 x 44 x 86 cm | Bruin
€ 83,95
€ 117,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle Middelfart Eetkamerstoel van donkerbruin microfiber met duurzame stalen poten. Comfortabel en gemakkelijk schoon te maken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 50 |
| Zitdiepte | 38 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | HN1001191 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 44,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Velours Velours is een stofsoort met een harig oppervlak. Velours met een pool is een soort fluweel. Pluche heeft een hogere pool dan velours. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak kennis met de Middelfart Eetkamerstoel in bruin. Deze stoel is gemaakt van hoogwaardig microvezelmateriaal in een elegante donkerbruine tint en is de perfecte aanvulling voor elke eetkamer. De strakke zwarte stalen poten zorgen voor duurzaamheid en stabiliteit, terwijl de zachte bekleding van microvezel comfort en stijl biedt. Verbeter je eetervaring vandaag nog met de Middelfart Eetkamerstoel - Bruin!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's