Eetkamerstoel Ida - 51x51x75cm - rubberhout - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Ida - 51x51x75cm - rubberhout - wit
€ 128,10
€ 183,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Ida 51x51x75cm uit witgelakt rubberhout.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45.5 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 40 |
| Hoogte armleuning | 70.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Hout |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000100521 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Ida eetkamerstoel is een stijlvolle en moderne toevoeging aan elke eetkamer. Met een gestroomlijnd witgelakt rubberhouten onderstel is deze stoel zowel duurzaam als visueel aantrekkelijk. Het ergonomische ontwerp zorgt voor comfort tijdens lange maaltijden, terwijl het eenvoudig te reinigen oppervlak het onderhoud vergemakkelijkt. Voeg een vleugje verfijning toe aan je eetkamer met de Ida eetkamerstoel.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
kateleen kerkhof
netjes geleverd en goed verpakt!!
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's