Eetkamerstoel Hava kunstleer - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Hava, gemaakt uit zwart gepoedercoat metaal met een zwarte kunstlederen bekleding.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 42.5 |
| Zithoogte | 47.5 |
| Zitdiepte | 41 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000099566 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 52,50 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze moderne Hava eetkamerstoelen beschikken over een heel simplistisch design. Je kan ze gemakkelijk in een klassiek als modern interieur combineren. Deze stoelen hebben zwart gepodercoat metalen poten en een afgeronde rugleuning. De zitting is gevuld met polyurethaan en bekleed met zwarte kunstleer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob