Eetkamerstoel Edina - stof en staal - groen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Edina - stof en staal - groen
€ 95,95
€ 153,00
Kleur
Veilig betalen
Edina eetkamerstoel met stof in groen en stevig zwart stalen onderstel. Stijlvol en duurzaam. Shop nu!
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.25 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 47.5 |
| Zitdiepte | 47 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000109139 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Edina eetkamerstoel in groene stof met een onderstel in mat zwart ruw gepoedercoat staal is een stijlvolle en comfortabele toevoeging aan elke eetkamer. Het moderne ontwerp en de duurzame materialen maken het een duurzame investering. De stoel heeft een stevig stalen onderstel voor extra stabiliteit, terwijl de groene stof een vleugje kleur toevoegt aan je eetkamer. Of je nu een etentje geeft of geniet van een rustige maaltijd thuis, de Edina eetkamerstoel zal zeker indruk maken op je gasten. Ervaar de ultieme mix van stijl en comfort met deze opvallende stoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's