Set van 2 eetkamerstoelen Denver – grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stijlvolle stoel met
onderstel uit metaal. Stoere combinatie van verticaal gestikt stof en mat zwart
metaal. Verkocht per twee.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.77 |
| Montage vereist | Nee |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | HSM |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HSTC1871-GR |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 63,00 cm |
| Lengte Product - cm | 85,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Denver
van Henk Schram is een stoere eetkamerstoel met een stevig metalen frame. De
gebogen vorm zorgt voor extra zitcomfort. De rugleuning is gestoffeerd met
strakke verticale stiksels. Denver is met haar mat zwart onderstel de ideale
partner in een industrieel interieur. Combineer de stoelen met een houten tafel
in industriële stijl uit ons assortiment.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over HSM