Eetkamerstoel Dean - 47x57x85cm - draaibaar - beige stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Dean - 47x57x85cm - draaibaar - beige stof
€ 145,00
€ 183,00
Veilig betalen
Eetkamerstoel Dean 47x57x85cm met zwarte stalen draaivoet en bekleding in beige stof.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.15 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 52 |
| Zitdiepte | 44.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000109542 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 57,00 cm |
| Lengte Product - cm | 47,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Dean eetkamerstoel in beige stof is een stijlvolle en moderne toevoeging aan elke eetkamer. Het 4-sterren onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal zorgt niet alleen voor een strakke look, maar ook voor duurzaamheid en stabiliteit. De stoel heeft horizontale stiksels voor extra detail en verfijning. Met een draaifunctie biedt deze stoel zowel comfort als gemak. Verbeter je eetervaring met eetkamerstoel Dean.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's