Eetkamerstoel Darlene - 55x60x80cm - beige stof - 'smoked' eikenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Darlene - 55x60x80cm - beige stof - 'smoked' eikenhout
€ 205,00
€ 309,00
Veilig betalen
Eetkamerstoel Darlene 55x60x80cm met een onderstel van gelakt eikenhout en een bekleding in beige stof.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 51 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 45 |
| Hoogte armleuning | 22 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000109541 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Beige |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,50 cm |
| Stijl | Design |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Darlene eetkamerstoel met armleuning is een perfecte mix van stijl en comfort. Deze stoel is bekleed met beige stof en is niet alleen stijlvol maar ook brandvertragend voor extra veiligheid. Het onderstel is gemaakt van mat eikenhout met een 'smokey' lakafwerking, waardoor het een strakke en moderne uitstraling heeft. De stoel heeft 3 velden met stiksels voor een vleugje verfijning en pocketveren voor extra comfort. Verbeter je eetervaring met de Darlene eetkamerstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's