Eetkamerstoel Cliff - 50x57,5x87cm - beige stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Cliff - 50x57,5x87cm - beige stof
€ 98,95
€ 142,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Cliff 50x57,5x87cm met zwarte stalen poten en bekleding in beige stof.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 43 |
| Zitdiepte | 42.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000109423 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 57,50 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Cliff eetkamerstoel in beige stof is de perfecte combinatie van stijl en comfort. Het onderstel is gemaakt van duurzaam ruw gepoedercoat staal in een strakke matzwarte afwerking, wat zorgt voor stabiliteit en ondersteuning. Het unieke ritsdetail voegt een vleugje moderniteit toe aan het ontwerp, waardoor het een opvallend stuk wordt in elke eetkamer. Geniet van lange maaltijden met familie en vrienden in ultiem comfort met de Cliff eetkamerstoel. Upgrade je eetervaring vandaag nog!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's